KontaktNapište námFacebook češtinaEnglish

Program

so
říjen
19
15:00
45 min
Cesta do středu Země (sopouchem Milešovky)
Velký sál od8
Šimon Olivětín
po
říjen
21
19:00
Mimoň
Velký sál Hostující divadlo od6
út
říjen
22
09:00
Mimoň
út
říjen
22
10:30
Mimoň
so
říjen
26
15:00
Kocour v botách
Velký sál Hostující divadlo
čt
říjen
31
09:00
Jako knoflík v hlavě
Velký sál od8
Natálie Preslová, Linda Dušková
listopad
1
09:00
Jako knoflík v hlavě
Velký sál od8
Natálie Preslová, Linda Dušková
so
listopad
2
15:00
Jako knoflík v hlavě
Velký sál od8
Natálie Preslová, Linda Dušková
po
listopad
4
09:00
Jako knoflík v hlavě
Velký sál od8
Natálie Preslová, Linda Dušková
út
listopad
5
09:00
Jako knoflík v hlavě
Velký sál od8
Natálie Preslová, Linda Dušková
st
listopad
6
09:00
50 min.
Pohádky ovčí babičky
Velký sál od4
D. Spanlangová – P. Sýkora - P. Vašíček
čt
listopad
7
09:00
50 min.
Pohádky ovčí babičky
Velký sál od4
D. Spanlangová – P. Sýkora - P. Vašíček
listopad
8
09:00
50 min.
Pohádky ovčí babičky
Velký sál od4
D. Spanlangová – P. Sýkora - P. Vašíček
listopad
8
20:00
Festival Bez zbytečných řečí
Velký sál Hostující divadlo
- divadelní spolek Ragueneau

Festival Bez zbytečných řečí

HOST: Divadelní klub Jirásek - Legenda o lesích a lidech
so
listopad
9
14:00
45 min.
O Smolíčkovi
Velký sál Hostující divadlo od4
Semtamfór - Vlastimil Peška
so
listopad
9
17:00
Festival Bez zbytečných řečí
Velký sál Hostující divadlo
- divadelní spolek Ragueneau

Festival Bez zbytečných řečí

HOST: Divadlo Pod čarou - O 14 dní dříve aneb svoboda nadvakrát
so
listopad
9
19:00
Festival Bez zbytečných řečí
Klub Hostující divadlo
- divadelní spolek Ragueneau

Festival Bez zbytečných řečí

HOST: Zdeňka Kulová - Voda a mýdlo
so
listopad
9
20:00
Festival Bez zbytečných řečí
Velký sál Hostující divadlo
- divadelní spolek Ragueneau

Festival Bez zbytečných řečí

HOST: Divadelní studio D3 - Srnky
po
listopad
11
09:00
Tajemný hrad v Karpatech
Velký sál od9
J. Verne - V. Peřina
út
listopad
12
09:00
Tajemný hrad v Karpatech
Velký sál od9
J. Verne - V. Peřina